Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Kauno apylinkės teismas
lt
En

Kaip pranešti apie visas Jums žinomas prielaidas korupcijai Kauno apylinkės teisme?

Informacija atnaujinta 2019-07-31 17:20:18

Turite informacijos apie korupciją ar galimas prielaidas korupcijai Kauno apylinkės teisme pasireikšti? Tuomet nedelskite ir praneškite. Nelikite abejingi. Kovokime su korupcija kartu!

Informaciją apie korupcinius atvejus, visas Jums žinomas prielaidas korupcijai Kauno apylinkės teisme pasireikšti galite drąsiai pranešti anonimiškai elektroniniu paštu: ne.korupcijai@teismas.lt

Nurodytu elektroninio pašto adresu galite pateikti informaciją apie korupciją, visas kitas Jums žinomas galimas korupcijos apraiškas Kauno apylinkės teisme, tai yra korupcinio pobūdžio nusikaltimus, kitus galimus piktnaudžiavimo atvejus siekiant turtinės ar neturtinės naudos, antikorupciniu požiūriu netobulą teisinį reguliavimą ar darbo organizavimą.

Jūsų informaciją išnagrinės Kauno apylinkės teismo pirmininkas ir šio teismo Antikorupcinė komisija ir priims sprendimą dėl jos panaudojimo.

Siųsdami pranešimą pateikite kuo išsamesnę informaciją. Priklausomai nuo pateikiamos informacijos pobūdžio, nurodykite su pateikiama informacija susijusių asmenų vardus pavardes, jeigu žinoma, pareigas, laiką, vietą, datas, dokumentų pavadinimus. Taip pat, jeigu žinomi, nurodykite asmenis ar kitus šaltinius, kurie galėtų patvirtinti pateikiamą informaciją, bei kitus, Jūsų nuomone, reikšmingus duomenis ar argumentus.

Pateikdami informaciją pranešime neprivalote nurodyti jokių savo asmens duomenų, tačiau, jeigu sutinkate, galite pateikti ir savo asmens kontaktinius duomenis, kad esant reikalui galėtume su Jumis susisiekti.

Visų pranešėjų anonimiškumą garantuojame!