Skip to content
Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Kauno apylinkės teismas
lt
En

NAUJIENOS

Atnaujinta informacija žiniasklaidos atstovams

Atnaujinta informacija žiniasklaidos atstovams
2021-10-14

Informuojame, jog dėl šalyje įvesto lokalaus karantino, žiniasklaidos atstovai, ne vėliau kaip likus dienai prieš planuojamą teismo posėdį kviečiami registruotis teismo pirmininko padėjėjo ryšiams su visuomene ir žiniasklaida elektroniniu paštu: vaiva.milkeraitiene@teismas.lt, dėl pageidavimo dalyvauti teismo posėdyje.

Pažymime, jog fotografai ir operatoriai, norintys filmuoti ir fotografuoti proceso dalyvius taip pat privalo laikytis visų būtinų karantino reikalavimų, sąlygas iš anksto suderinus su teismo pirmininko padėjėju ryšiams su visuomene ir žiniasklaida.

Atvykę į teismo patalpas žurnalistai (nekarščiuojantys), privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.

Įėjus į teismą privaloma definfekuoti rankas bei laikytis saugaus, ne mažesnio kaip vieno metro atstumo.

Lietuvos teismų informacinėje sistemoje (toliau – LITEKO) galite susipažinti su viešai skelbiamais teismo posėdžių tvarkaraščiais, sužinoti Jus dominančių teismo posėdžių datas. Jeigu dar nesate LITEKO vartotojas, kviečiame susipažinti su LITEKO tvarkaraščių paieškos suteikimo tvarka https://www.teismai.lt/lt/liteko-tvarkarasciu-paieska-zurnalistams-ir-visuomenei/prisijungimo-prie-liteko-tvarkarasciu-paieskos-suteikimas/1687.

Detalesnė informacija apie bylų eigą taip pat teikiama tiesiogiai susisiekus su teismo pirmininko padėjėja ryšiams su visuomene ir žiniasklaida.

Informacija atnaujinta 2022-01-12 10:37:28