Skip to content
Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Kauno apylinkės teismas
lt
En

NAUJIENOS

Kauno apylinkės teisme išlydėtos dvi teisėjos

Kauno apylinkės teisme išlydėtos dvi teisėjos
2022-09-12

Lietuvos Respublikos Prezidento 2022 m. rugpjūčio 30 d. dekretu Nr. 1K-1109 „Dėl apylinkės teismo teisėjos atleidimo“, Kauno apylinkės teismo Kauno rūmų teisėja Skaistė Zabielskienė nuo 2022 m. rugsėjo 12 d. atleista iš teisėjo pareigų savo noru. Šiame teisme teisėja dirbo vienerius metus, prieš tai – Klaipėdos apylinkės teisme  - dar penkerius.

Teismo pirmininkas Arūnas Purvainis, tardamas atsisveikinimo žodžius, padėkojo teisėjai už nuveiktus darbus ir linkėjo vėl sugrįžti į teismų bendruomenę. „Linkiu, kad patirtis, įgyta civilinėse bylose, būtų naudinga ir tolimesniame gyvenime“, -  tarė teismo vadovas Arūnas Purvainis.

Teisėja, kreipdamasi į kolegas, nuoširdžiai dėkojo už suteiktas žinias, patirtį ir patarimus. „Jūs man davėte tikrai daug, mokiausi iš jūsų, sėmiausi praktinės patirties, nagrinėjant civilines bylas, dalinausi savo rūpesčiais, kartais nors ir nedideliais, bet pasiekimais. Jūs man labai brangūs,“- linkėdama sėkmės darbuose sakė Skaistė Zabielskienė.

Taip pat, šiandien paskutinė diena Kauno apylinkės teisme ir baudžiamųjų bylų teisėjai Indrei Averkienei, kuri Lietuvos Respublikos Prezidento 2022 m. liepos 25 d. dekreto Nr. 1K-1066 pagrindu nuo rugsėjo 13 dienos pradės dirbti Kauno apygardos teisme.

Kauno apylinkės teismo pirmininko pavaduotoja civilinėms byloms Vaida Motiejūnienė, teismo kolektyvo vardu išlydėdama teisėją jai linkėjo sėkmės profesiniame ir asmeniniame gyvenime. „Linkiu naujo ir plataus kelio teisingumo vykdymo procese, toliau taikant ir aiškinant teisę bei teisinę mintį,“ - tarė Vaida Motiejūnienė.

Teisėja Indrė Averkienė nuo 2015 metų gegužės mėnesio pradėjo dirbti Kauno miesto apylinkės teisme, o 2017 metais toliau nagrinėjo baudžiamąsias bylas Kauno apylinkės teisme (Kauno rūmuose). Indrė Averkienė kolektyvui linkėjo išlikti drąsiems, pozityviems, pasitikintiems savimi ir savo sprendimais. „Džiaukitės ir didžiuokitės savo profesija, nes esate to verti, “- sakė teisėja Indrė Averkienė.

 

Cituodami arba kitaip platindami šią informaciją, nurodykite informacijos šaltinį.

Informacija atnaujinta 2022-09-12 16:08:40