Skip to content
Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Kauno apylinkės teismas
lt
En

NAUJIENOS

Kauno apylinkės teismo Kauno rūmuose viešėjo VDU "Rasos" gimnazijos moksleiviai

Kauno apylinkės teismo Kauno rūmuose viešėjo VDU "Rasos" gimnazijos moksleiviai
2022-10-03

Kauno apylinkės teismo Kauno rūmuose šiandien lankėsi grupė VDU „Rasos“ gimnazijos moksleivių, kuriems Kauno apylinkės teismo Kauno rūmų baudžiamųjų bylų teisėja Vita Padriezaitė paaiškino teismų sistemą, pristatė teismo veiklą bei teisėjo profesiją. 

Mokiniai buvo supažindinti su teismo archyvo funkcijomis ir turėjo galimybę pamatyti vienas iš seniausių teismo archyve laikomų bylų.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gimnazistai taip pat turėjo galimybę susipažinti ir su teismo patalpose dirbančiais Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Areštinės ir konvojaus skyriaus darbuotojais, kurie trumpai pristatė savo darbo specifiką ir mokiniams aprodė laikino sulaikymo patalpas.

Tradiciškai, didelio dėmesio sulaukė vaikų apklausos kambarys, kuriame tiek gimnazistai, tiek mokytojos atidžiai klausė psichologės Inos Božokienės pasakojimo apie vaikų apklausos subtilumus, atsakinėjo į klausimus.

Įdomu tai, kad vaikams labiausiai rūpėjo bylos su tarptautiniu elementu.

_________________________________________________________________________________

Pažintinės ekskursijos Kauno apylinkės teisme (iki 15 žmonių grupėms) rengiamos iš anksto į jas užsiregistravus tel. mob. tel. 864514033; 860350830 arba atstovo ryšiams žiniasklaida ir visuomene el. paštu ir susitarus dėl apsilankymo datos ir trukmės. Daugiau informacijos čia.

 

Informacija atnaujinta 2022-10-03 15:47:31