Skip to content
Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Kauno apylinkės teismas
lt
En

NAUJIENOS

Kauno apylinkės teismo Kėdainių rūmuose - nauja tapybos paroda

Kauno apylinkės teismo Kėdainių rūmuose -  nauja tapybos paroda
2022-09-20
Kauno apylinkės teismo Kėdainių rūmuose eksponuojama personalinė dailininkės Birutės Gadišauskienės tapybos darbų paroda „Akimirkos 2022“.

Su dailininke užsimezgęs dalykiškas ir malonus bendravimas tęsiasi ir toliau, per Birutės naujus potėpius. Prieš tai  - visuose Kauno apylinkės teismo rūmuose (Kauno, Jonavos, Kaišiadorių, taip pat ir Kėdainių) eksponavusi savo kūrinius, po pandemijos Birutė grįžta į Kėdainius su nauja tapybos darbų paroda „Akimirkos 2022“. Ši menininkės paroda Kauno apylinkės teisme jau septinta.

 

Šiai parodai dailininkė surinko naujausius 2022 metų darbus, kurie, pasak jos, inspiruoti greitai besikeičiančių įvykių, vienaip ar kitaip įtakojančių mūsų gyvenimą.

"Tai ir prisiminimai, įstrigę giliai atmintyje, tai ir viltis bei viltingos ateities lūkesčiai...," - sako Birutė Gadišauskienė.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Birutė savo įvairiapusę, daugiasluoksnę kūrybą lygina su gyvenimo keliu, kuris kartais - vingiuotas, kartais  - duobėtas, kuris - kyla ir leidžiasi, kaip keliaujant Sen Sebastiano keliu. Pasitaiko ir posūkių, ir takelių, ir ūksmingų šalikelių. Ir tik mes patys nusprendžiame, kurį kelią pasirinkti. "Man kiekvienas kelias žymi gyvenimo etapą-vaikystę, jaunystę,“vaikų“ ir dabar - laisvės,"- pasakojo menininkė, paklausta, kodėl tapyti pradėjo tik prieš šešerius metus.

Birutė neslepia, kad nors ir keista, bet laisva pasijuto tik dabar, kai daugeliui atrodo, kad gyvenimas nugyventas, viskas atlikta, aišku ir nieko įdomaus gyvenime jau nutikti nebegali.

"Patikėkite, tai netiesa. Gyvenimas gali būti bet kokiame etape įdomus ir nepakartojimas, tik reikia jį pasirinkti. O tai tikrai tik mūsų pačių rūpestis ir nuopelnas, " - pabrėžia geros nuotaikos ir jaunatviškos energijos nestokojanti Birutė Gadišauskienė. 

Teismo lankytojai Birutės Gadišauskienės tapybos darbus gali pamatyti Kėdainių rūmuose (Didžioji g 64-2, Kėdainiai, 1 a. koridoriuje).

Informacija atnaujinta 2022-09-27 16:43:05