Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Kauno apylinkės teismas
lt
En

NAUJIENOS

Su teismo veikla supažindinti VDU „Rasos“ gimnazijos mokiniai

Su teismo veikla supažindinti VDU „Rasos“ gimnazijos mokiniai
2019-10-08

Kauno apylinkės teismo Kauno rūmuose 2019 m. spalio 7 d. lankėsi grupė VDU „Rasos“ gimnazijos 10-tų klasių moksleivių, su kuriais Kauno apylinkės teismo pirmininko pavaduotojas, laikinai einantis teismo pirmininko pareigas Arūnas Purvainis bendravo teisingumo, teisių bei pareigų klausimais, pristatė teismo veiklą ir paaiškino nepilnamečių atsakomybės ypatumus.

 

  

 

Mokiniai buvo supažindinti su teismo archyvo funkcijomis ir turėjo galimybę pamatyti vienas iš seniausių, teismo archyve, laikomų bylų.

 

 

 

 

Mokiniai taip pat turėjo galimybę susipažinti ir su teismo patalpose dirbančiais Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos areštinės ir konvojaus skyriaus darbuotojais, kurie trumpai pristatė savo darbo specifiką ir mokiniams aprodė laikino sulaikymo patalpas bei tarnybinį automobilį.

 

 

 

 

Ekskursijos metu moksleivius lydėjo ir Kauno apylinkės teismo Kauno rūmų teisėjos Brigita Palubinskienė ir Agnė Surblienė, kurios pristatė teisėjui keliamus reikalavimus, karjeros galimybes ir papasakojo įsimintiniausių bylų atvejus.

 

 

 

Mokiniams pristačius teismo veiklą, ekskursijos pabaigoje, teisėjos pravedė trumpą viktoriną, kurios aktyviausiems dalyviams įteiktos atminimo dovanos.

 

 

 

 

 

 

Cituodami arba kitaip platindami šią informaciją, nurodykite informacijos šaltinį.

Indrė Cvilikaitė

Teisėjo padėjėja atliekanti Teismo pirmininko padėjėjos

(ryšiams su žiniasklaida ir visuomene) pareigybes aprašyme nustatytas funkcijas

Tel. (8 37) 466 312, mob. 8 645 14033

El. p. indre.cvilikaite@teismas.lt

https://kauno.teismai.lt Sekite mus www.facebook.com/LietuvosTeismai

 

 

Informacija atnaujinta 2020-02-17 15:56:39