Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Kauno apylinkės teismas
lt
En

Komisijos ir darbo grupės

Informacija atnaujinta 2019-08-08 13:17:25

Antikorupcinė komisija
Kauno apylinkės teismo pirmininko 2019 m. rugpjūčio 2 d. įsakymu Nr. V-138 teisme sudaryta šios sudėties Antikorupcinė komisija:
Komisijos pirmininkė - teisėja Indrė Averkienė
Komisijos pirmininko pavaduotojas- teisėjas Raimundas Mikšta,
Komisijos nariai - teisėjo padėjėja Inga Levinskienė, raštinės skyriaus vedėjos pavaduotoja Violeta Kučiauskaitė.

 

Daiktinių įrodymų pripažinimo atliekomis ir jų naikinimo komisija Kauno Rūmuose
Kauno apylinkės teismo pirmininko 2019 m. sausio 16 d. įsakymu Nr. V-12 teisme yra sudaryta Daiktinių įrodymų pripažinimo atliekomis ir jų naikinimo komisija.
Komisijos pirmininkas - teisėja Lina Lesinskienė.
Komisijos nariai - raštinės vedėja Loreta Skokauskienė, teisėjo padėjėja Živilė Rimkevičienė, raštinės vyresnioji specialistė (darbui su daiktiniais įrodymais) Jūratė Kymantaitė.

 

Daiktinių įrodymų pripažinimo atliekomis ir jų naikinimo komisija Jonavos rmuose
Kauno apylinkės teismo pirmininko 2019 m. sausio 16 d. įsakymu Nr. V-96 teisme yra sudaryta Daiktinių įrodymų pripažinimo atliekomis ir jų naikinimo komisija.
Komisijos pirmininkas - teisėja Jolanta Damulienė.
Komisijos nariai - vyresnioji specialistė(ne centriniuose rūmuose) Natalija Akramienė, specialistė Ilona Stanislovaitienė.

 

Daiktinių įrodymų pripažinimo atliekomis ir jų naikinimo komisija Kėdainių rmuose
Kauno apylinkės teismo pirmininko 2018 m. balandžio 20 d. įsakymu Nr. V-96 teisme yra sudaryta Daiktinių įrodymų pripažinimo atliekomis ir jų naikinimo komisija.
Komisijos pirmininkas - teisėja Henryta Gerdvilė.
Komisijos nariai - teismo raštinės skyriaus poskyrio vedėja Reda Pivorienė, specialistė Vida Vyšniauskienė.

 

Daiktinių įrodymų pripažinimo atliekomis ir jų naikinimo komisija Kaišiadorių rmuose
Kauno apylinkės teismo pirmininko 2018 m. balandžio 20 d. įsakymu Nr. V-96 teisme yra sudaryta Daiktinių įrodymų pripažinimo atliekomis ir jų naikinimo komisija.
Komisijos pirmininkas - teisėjas Ričardas Juodis.
Komisijos nariai - Teismo posėdžių sekretorė, laikinai einanti teismo raštinės skyriaus poskyrio vedėjos funkcijas Rasa Baranauskaitė, specialistė Nijolė Kristauskienė.

 

Karjeros ir pakaitinių valstybės tarnautojų tarnybinės veiklos vertinimo komisija
Kauno apylinkės teismo pirmininko 2018 m. gruodžio 6d. įsakymu Nr. V-265 teisme yra sudaryta Karjeros ir pakaitinių valstybės tarnautojų tarnybinės veiklos vertinimo komisija.
Komisijos pirmininkas - teisėjo padėjėja, atliekanti teismo pirmininko patarėjo funkcijas, Gintarė Lukošienė;
Komisijos nariai - teisėjo padėjėja Rimantė Greblikaitė, teisėjo padėjėja Asta Ablingytė-Bliujienė, Raštinės skyriaus vedėjos pavaduotoja Violeta Kučiauskaitė, vyresnioji specialistė Natalija Akramienė
Komisijos sekretorius: teismo administracijos sekretorė Ieva Einorytė

 

Darbo drausmės tikrinimo komisija
Kauno apylinkės teismo pirmininko 2016 m. rugsėjo 5 d. įsakymu Nr. V-170 teisme yra sudaryta Darbo drausmės tikrinimo komisija.
Komisijos pirmininkas - teismo kancleris, o jo nesant - teismo administracijos sekretorius.
Komisijos nariai - teismo pirmininko padėjėjas (ryšiams su žiniasklaida ir visuomene), vyriausiasis specialistas (darbui Teismo kanclerio tarnyboje), raštinės skyriaus vedėjas, jo nesant - raštinės skyriaus vedėjo pavaduotojas.

 

 

​Nuolatinė komisija, nagrinėjanti prašymus leisti dirbti kitą darbą
Kauno apylinkės teismo pirmininko 2017 m. lapkričio 9 d. įsakymu Nr. V-290 teisme yra sudaryta nuolatinė komisija, nagrinėjanti prašymus leisti dirbti kitą darbą.
Komisijos pirmininkas - teismo pirmininko pavaduotoja Laima Šeputienė.
Komisijos nariai - teismo pirmininko patarėja Gintarė Lukošienė, teismo kanclerė Sonata Viršilienė.
 
Pirkimų poreikio nustatymo komisija
Kauno apylinkės teismo pirmininko 2016 m. rugpjūčio 12 d. įsakymu Nr. V-163  teisme yra sudaryta Pirkimų poreikio nustatymo komisija.
Komisijos pirmininkas - Teismo pirmininkas.
Komisijos nariai - Teismo kancleris, Raštinės skyriaus vedėjas, Archyvo vedėjas, Finansų skyriaus vedėjas, Informatikos skyriaus vedėjas, Ūkio skyriaus vedėjas.
Komisijos sekretorė - teismo posėdžių sekretorė Indrė Žilinskienė.