Skip to content
Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Kauno apylinkės teismas
lt
En

Ekskursijos

Informacija atnaujinta 2023-06-07 08:07:44

Kauno apylinkės teismas maloniai kviečia į edukacines pamokas  apie Lietuvos teismų sistemą, nagrinėjamų bylų rūšis, šiuo metu ypač popiuliarius nuotolinius posėdžius, jų specifiką, teisėjo profesiją ir reikalavimus, taip pat  pamatyti ir sužinoti, kaip atrodo teismo darbas iš vidaus: apžiūrėti teismo posėdžių sales, gausų archyvą bei kitas specifines teismo erdves, darbuotojų kabinetus,  teisėjo aprangą bei regalijas, paklausyti jo darbo dienos rutinos, apžiūrėti kabinetą.

Ekskursijos metu lydintis asmuo bei dalyvaujantis teisėjas ir teismo darbuotojai, mielai atsakys į Jums rūpimus klausimus apie teismą.

Taip pat, yra galimybė susipažinti ir su teismo patalpose dirbančiais Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Areštinės ir konvojaus skyriaus darbuotojais, kurie trumpai pristato savo darbo pobūdį ir aprodo laikino sulaikymo patalpas bei tarnybinį automobilį.

Pažintinės ekskursijos (iki 15 žmonių grupėms) rengiamos iš anksto į jas užsiregistravus tel. (8 37) 466 217 mob. tel. 8-645-14033 arba el. paštu tautvile.merkeviciute@teismas.lt ir susitarus dėl apsilankymo datos ir trukmės.